Apie įmonę

 

Mūsų įmonė buvo įsteigta 2000 m. ir nuo savo veiklos pradžios orientavosi į statybos darbus. Per tą laikotarpį betonines talpyklas tiekėme šimtams klientų. Mūsų įmonė visada vadovavosi idėja tiekti klientams betonines talpyklas, kurios yra pagamintos iš patikimų bei atsparių medžiagų pagal naujausias statybines konstrukcines technologijas.

PABLOX SYSTEM tikslas – užtikrinti investuotojams prieigą prie europinių ir pasaulinių statybų techninių sprendimų. Kadangi kiekvienas mūsų Klientas buvo profesionaliai ir kompetentingai aptarnaujamas kiekviename kontakto su įmone etape, PABLOX SYSTEM tapo vienu didžiausiu betoninių talpyklų tiekėju Europoje.

Jeigu nuspręsite pasinaudoti mūsų įmonės paslaugomis, mielai paruošime optimalius sprendimus ir parengsime betoninių talpyklų sąmatą kartu su transporto paslaugomis  ir nemokamu montavimu. Jeigu Jus sudomino mūsų pasiūlymas, prašome susisiekti su mumis ir mes pasidalinsime mūsų profesionaliomis žiniomis. Be to, garantuojame aukščiausios kokybės talpyklų tiekimą, aptarnavimą jas pakraunant, transportuojant ir montuojant.

Turime transporto bazę, kuri teikia transportavimo ir montavimo paslaugas visos šalies teritorijoje.

 

DĖMESIO! SVARBU! MES VIENINTELIAI TURIME ES ATITIKTIES SERTIFIKATĄ

 

Pagal Lenkijos statybos produktų įstatymą serijiniu būdu gaminamos ir siūlomos parduoti betoninės talpyklos gali būti legaliai parduodamos ir naudojamos statybos darbuose tik tuo atveju, jei gamintojas turi ES atitikties sertifikatą.

Mūsų įmonė turi ES atitikties sertifikatą. Šis dokumentas yra svarbesnis už higienos liudijimą ir  techninį liudijimą, nes suteikia teisę tiekti tokius statynius kaip „betoninės talpyklas" (nuotekų talpos) Slovakijos ir Europos Sąjungos valstybių teritorijose.

 

KVIEČIAME ISIGYTI TALPYKLAS SU EUROPOS ATITIKTIES SERTIFIKATAIS IR IŠVENGSITE PROBLEMŲ STATINIO PRIĖMIMO NAUDOTI METU!!!